na X Niedzielę Zwykłą – 09.06.2024 r.

• Środa – Michalice – godz. 1200 – †Pogrzeb śp. Marii Bogdańskiej
  • Środa – Michalice – godz. 1800 – odwołana
  • Czwartek – Baldwinowice – godz. 1800 – odwołana
  • Sobota – Michalice – godz. 1700 – Z ok. 70.ur. Krystyny

XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Helena i Ignacy Gajdamowicz
  • Michalice – godz. 930– †Rodzice: Zofia i Edmund Wdowikowscy, Stanisława, Jan, Kazimierz Kondras i rodzeństwo z obu stron
  • Objazda – godz. 1045 – Dziękczynna za otrzymane łaski Stanisławy Sobaszek z prośbą o dalsze Boże bł.
  • Krzyków – godz. 1145 – †Dariusz Dudek, od siostry Teodozji z rodz.
  • Michalice – godz. 1400– Dziękczynno –  bł. z ok.   30. ur. Agaty i Magdaleny z prośbą o Boże bł.

1. Dziękuję pani Aleksąndrz Maziak z mężem za opiekę nad kościołem, skoszenie trawy. Paniom Rozalii Maziak i Krystynie Dzwoniarek za nasadzenie kwiatów i pielenie chwastów, panu Adamowi Staszczyk za skoszenie trawy wokół kościoła a ze skarpy panu Stanisławowi Chruszcz. W tym tyg. proszę pana Krzysztofa Maligłówka.
  2. Ubezpieczenie kościołów w tym roku wynosi 1540 zł. Bardzo proszę poszczególne wioski o ofiarę 300 zł.
  3. Parafia św. Mikołaja w Wilkowiezaprasza na recital organowy światowej sławy polskiego organisty, wirtuoza gry organowej, dr. hab. Michała Szostaka dzisiejszej niedzieli o godz. 1600.
  4. Dzisiaj w par. św. Franciszka rozpocznie się dzień skupienia dla nauczycieli nabożeństwem czerwcowym o godz. 1730

Do stanu małżeńskiego mają zamiar przystąpić Adrian i i Kornela  zamieszkali w Michalicach, zap.1

Z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę życia wiecznego odeszła śp. Maria Bogdańska. „Wieczne odpoczywanie…”