Odpust w Michalicach 2017 r.

Otworzyć serce na działanie Ducha Świętego i uczczenie św. Michała Archanioła – to cele przybycia do kościoła w Michalicach na Odpust ku czci Księcia Aniołów wiernych i proboszcza sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia ks. Tomasza Czabatora. Senior kapłanów wyświeconych w 1995 roku, na co dzień stykający się z tajemnicą Pocieszycielki Strapionych w Oławie, pokrzepił i pocieszył serca Parafian i Gości – czcicieli św. Michała Archanioła.

.

Zło wciska się w naszą rzeczywistość, jednak Pan Bóg dał nam jeszcze jedną Orędowniczkę – Matkę Bożą. Ks. Tomasz przypomniał, że 13 października będzie zakończenie Wielkiej Nowenny Fatimskiej. Matka Boża, wzywała 100 lat temu do nawrócenia, modlitwy po to, aby pokój był obecny w naszych rodzinach, w sercu. Ważne jest uzdrowienie relacji w rodzinach, by rozmawiać a nie zostawiać jedynie informację. (Kłopoty techniczne, a może Boża Opatrzność, sprawiły, że 13 października ukazuje się ten wpis)

 

Szatan wchodził w naszą rzeczywistość, np. przez Masonerię, kiedyś związek pracowniczy, który stał się związkiem religijnym, walczącym z Bogiem i Kościołem dlatego „trzymamy się Jezusa Chrystusa, Jego Krzyża, papieża Franciszka” – powiedział Kaznodzieja

.

.

Dziękujemy Dobremu Bogu, że daje nam szansę, łaskę, siłę żebyśmy tę rzeczywistość Budowali. Nie będzie to możliwe bez otworzenia się na Działanie Ducha Świętego, zakończył Sumista.


Komentowanie jest wyłączone.