na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 01.04.2018 r.

Poniedziałek wielkanocny – 02.04.2018 r.

• Baldwinowice – godz. 815 –† Mieczysław, Anna i Walenty Sobura, Genowefa i Piotr Czykieta
  • Michalice – godz. 930 – Dziękczynna z ok. 91. r. Ur. Heleny Krzesaj, int. od dzieci
  • Objazda –godz. 1045 – †Józefa i Piotr Beza, Krystyna i Edward Gęsiarz
  • Krzyków – godz. 1200 – †Tadeusz i Eugeniusz Konarscy, Jan Lechwar

• Środa – Michalice   – 1800†Józef Bogdański na miesiąc po pogrzebie
  • Czwartek – Baldwinowiece – 1800†Zenin Nowak, od chrześniaka Mateusza z rodziną
  • Sobota – Michalice – 1700 – †Mirosław Zimoch
  • Sobota – Krzyków – 1800 -†Krystyna Soborska na miesiąc po pogrzebie

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 08.04.2018 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Feliks Bartos w r. Śm., Marianna Bartos
  • Michalice – godz. 930 Dziekczynna z ok. 14. r. Ur. Wiktorii Matkowskiej
  • Objazda – godz. 1045 †Tadeusz i Czesława Chrapek
  • Krzyków – godz. 1300 Odpust – Jubileusz 20-lecia konsekracji Kaplicy

1. Dziękuję Paniom Marii Bogdańskiej i Honoracie Pietroszek za udekorowanie kościoła na święta i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę Panią Marię Bogdańską.

1. W Poniedziałek Wielkanocny taca jest przeznaczona na Seminarium we Wrocławiu.

1. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego odpust w Krzykowie i jubileusz 20-lecia konsekracji kaplicy, na który został zaproszony wieloletni proboszcz w Michalicach, ks. Kan. Stefan Dombaj. Przynosimy skarbonki – Jałmużna Wielkopostna.

1. Do stanu małżeńskiego mają przystąpić: Patrycja Płaza, c. Danuty i Jarosława, za. Objazda z Radosławem Trela, s. Anny i Tadeusza, zam. W Strzelcach Namysłowskich