na Niedziela 26 XII – święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

• Środa – Michalice   godz. 1700 – Urodzinowa Miłosza
  • Czwartek – Baldwinowice godz. 1700 odwołana
  • Piątek – Michalice- godz. 1600 – Na zakończenie roku dziękczynna w 35. ślubu Danuty i Grzegorza

Cicha noc_wyk_Andrzej

Sobota – 1 I – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

• Baldwinowice – godz. 815int. wolna
  • Michalice – godz. 930int. wolna
  • Objazda – godz. 1045int. wolna
  • Krzyków – godz. 1200int. wolna

Kolęda dla nieobecnych_ wyk_Andrzej

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Marek Duda
  • Michalice – godz. 930 – †Zofia, Feliks,Roman, Weronika, Franciszek Nowostawscy, zm. z rodz. Smolarków, Szyjów, Klara, Tadeusz Skiba, z rodz. Hojeńskich Maria, Alojzy, Maria, Józef Krowiak
  • Objazda – godz. 1045 – †Damian Ciepiela
  • Krzyków – godz. 1200 – O Boże bł. dla Teresy z ok. 75. r. ur.

1. Dziękuję paniom Paulinie Giel i Ewelinie Piórkowskiej za udekorowanie kościoła na Święta. W tym tyg. proszę panią Lucynę Kondras.
  2. W piątek odwiedziny chorych zamiast I-szego Piątku.
  3. Ordynariusz wrocławski na dzień 31XII w piątek udziela dyspensy od pokarmów mięsnych na terenie Archidiecezji Wrocławskiej.
  4. W przyszłą I-szą niedzielę zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  5. W przyszłym roku nie będzie wizyty kolędowej z powodu pandemii. 6 I zostaną odprawione msze św. kolędowe w int. mieszkańców poszczególnych wiosek. Można zamawiać intencje mszy św.
  6. Tak jak w ubiegłym roku, planowana jest w lutym i marcu 2022 r. zbiórka elektrośmieci na terenie naszej archidiecezji.