na XXV Niedzielę zwykłą – 24.09.2023 r.

• Środa (św. Wincentego a Paulo) Michalice – godz. 1800 –†Franciszka i Bolesław Maziak
  • Czwartek – Baldwinowice – godz. 1800int. wolna

XXVI Niedziela zwykła – 01.09.2023 r.

• Baldwinowice – godz. 815 -†Józef Impatow, od rodz. Beaty i Pawła Polowskich
  • Michalice – godz. 930 – Dziękczynna za Władysława Maziak z ok. ur.
  • Objazda – godz. 1045 – †Włodzimierz Boroń.
  • Krzyków – godz. 1200 – †Zofia i Feliks Godzwan, Waldemar Dudek i Zofia Helicka

1. Dziękuje pani Lidii Maligłówka z rodziną za posprzątanie kościoła, zamiecenie alejek, złożoną ofiarę.
  2. Dziękuję paniom Partycji Staszczyk i Aleksandrze Maziak wraz z Pauliną oraz Lucynie Kondras za przygotowanie plebani i obiadu dla księży. Za dekoracje dożynkowe pani Rozalii Maziak i Beacie Berezińskiej z mężem i synem, mieszkańcom Józefkowa i Michalic za złożoną ofiarę.
  3. 25 września b.r. w parafii p.w św. Franciszka w Namysłowie godz. 1900 – odbędzie się rejonowe spotkanie Grup Synodalnych z ks. Bp-em Maciejem Małyga na temat Listu do Kościoła w Efezie z Apokalipsy św. Jana (rozdz. 2).
  1. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Żywego Różańca.