na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 17.05.2015 r.

majówka w grocie Matki Bożej

• Środa – Michalice – 1800
      – Dziękczynna za zdrowie i życie dla Cezarego w dniu urodzin, prosząc o opiekę ś. Michała Arch., św.Józefa i św. Jana Pawła II

• Czwartek – Baldwinowice (św. Macieja Ap.)1800int. wolna
    • Sobota– Michalice– 1800     Podziękowanie za dotychczasowe przeżyte życie, za opiekę Bożą dla Janiny i Józefa, i ich dzieci i wnucząt

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 24.05.2015 r.

• Baldwinowice – godz. 815int. wolna
    • Michalice – godz. 930  †Maria i Piotr Krzesaj
    • Objazda – godz. 1045 †Marianna i Bolesław Filipczak w rocz. śm.
    • Krzyków – godz. 1200   †Krzysztof Ubych, int. od żony i dzieci, †Józef Ubych w 1. r. śm.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Rodzinie Pawlik Pawlik, za skoszenie trawy wokół kościoła i terenu przy grocie oraz za złożóną ofiarę. W tym tygodniu proszę Panią Paulinę Gil.
    2. Na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu zebrano 535,40 zł. Dzisiaj zbiórka na rzecz Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
    3. Dziękuję Panu Aleksandrowi Wolskiemu za położenie papy na dachu garażu obok Oazówki.
    4. Majówki jak co roku w poszczególnych miejscowościach. W Michalicach o 1800.

1. Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić:

Joanna Nowosielska, panna, zam. Baldwinowice z
    Grzegorz Jankowski, kaw, zam. Kozielno, zap. 3