na 13. Niedzielę Zwykłą 28.06.2015 r.

na cześć MB Nieustajacej Pomocy 27 VI

• Środa – Michalice 1800 – int. wolna
  • Czwartek – Baldwinowice – 1800odwołana
  • Piątek –Krzyków – 1700 – Dziękczynna za Oliwię Bieńkowską z ok. 1. r. urodzin.
  • Piątek – Objazda(św. Tomasza Ap.) – 1800 – †Dorota Kowalczyk, od chrzestnicy Agnieszki
  • Sobota – Michalice – godz. 1300 – chrzcielna: Aleksandra Zuzanna Nowicka

1. XIV Niedziela Zwykła – 05. 07.2015 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Janina, Stefan, Tadeusz Bakalarz, †Zenon, Janina Błaszczyk
  • Michalice – godz. 930 – †Edward i Zofia Szachnowscy i rodzce z obu stron
  • Krzyków – 1100 – Zygmunt Fryc, od chrzestnicy Grazyny Janas z rodziną
  • Objazda – godz. 1300 – OPDUST
  1. Dziękujemy Pani Panią Agnieszce Jewstrat z córką za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę Panią Lidię Maligłówka.
  2. Dziękuję za ofiary na ubezpieczenie kościołów.
  1. Dziękuje w Baldwinowicach Joannie Jankowskiej i Janowi Nowosielskiemu za ofiarę na cement. Czesławowi Błaszczyk za piasek, Ignacemu Gajdamowicz, Janowi Nowosielskiemu, Czesławowi Błaszczyk, Janowi i Tomaszowi Witek, Stanisławowi i Pawłowi Bogdańskim za ofiarną pracę przy kościele. Państwu Renacie i Janowi Iwan za odkręcenie ławek i przygotowanie świątyni na mszę św.
  2. W przyszła niedzielę w Objaździe odpust o godz. 1300. Sumę będzie sprawował proboszcz z Wierzbicy Górnej, ks. Piotr Semeniuk i zmiana tajemnic żywego różańca.
  3. W I-szy piątek miesiąca odwiedziny chorych.