na 26. Niedzielę Zwykłą – 25.09.2016 r.

p9235670

• Środa (św. Wacława) – Michalice – 1800o opieke św. Michała Archanioła nad rodzinami
  • Czwartek( śś. Archaniołów) – Baldwinowice – 1800 – †Jan Nowosielski, int. od szwagierki Danuty z mężem
  • Sobota – Objazda – 1700 – Dziękczynna w 10 r. ślubu Anety i Mirosława Król

XXVII Niedziela Zwykła– 02.09.2016 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – † Jan Nowosielski, int. od rodziny Herszel i Nowińskich
  • Michalice– godz. 930 – †Wincenty, Antonina, Józef Kionka, Franciszek, Genowefa, Bożena Świderscy
  • Objazda – godz. 1045 †Włodzimierz Boroń w 3. r. śm.
  • Krzyków– godz. 1200 †Jolanta Pietrzycka w 20 r. śm.

1. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Odpustu: Pani Krystynie Chowanek za posprzątanie kościoła i pozamiatanie alejek, oraz Justynie Chowanek, Edycie Bogdańskiej, Honoracie Pietroszek. Za koszenie trawy Panom Stanisławowi Chruszcz, Zbigniewowi Konowalskiemu, Kazimierzowi Kondras przy Kapliczce, Pani Rozali Maziak za opiekę nad Grotą MB. Pani Marii Bogdańskiej za przygotowanie obiadu dla księży oraz Łukaszowi Maligłówka.
  2. W I-szą sobotę miesiąca w Objaździe różaniec po mszy św.
  3. W Przyszłą niedzielę poświęcenie różańców i książeczek dzieci przygotowujących się do I-szej komunii św.
  4. W Przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech