na III Niedzielę Wielkanocną 30.04.2017 r.

• Poniedziałek – Baldwinowice – 1600 – †Jan Nowosielski, Maria i Stanisław Krupińscy

Środa – NMP Królowej Polski – 03.05.2017 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Stanisława i Zygmunt, Marcjanna i Józef Nowak w kolejną r. śm.
  • Michalice – godz. 930 – † Paweł Helmis w 5. r. śm.
  • Objazda – godz. 1045 W int. wnuczek: Alicji, Urszuli, Elżbiety, Marzeny i Edyty z domu Traczewskie
  • Krzyków– godz. 1200 – †Stranisław, Antonina, Wiesław i Henryk Zięba

• Czwartek (św. Floriana) – Baldwinowiece – 1800 – int. wolna
  • Piątek (św. Stanisława Kazimierczyka)– Michalice – 1800 – z ok. ur. Anny
  • Sobota (App. Filipa i Jakuba) – Michalice – 1400 – chrzest: Zofia Jóźwiak
  • Sobota – Objazda – 1800 – †Czesława i Tadeusz Chrapek

IV Niedziela Wielkanocy – 07.05.2017 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – Dziękczynna z ok. 70 r. ur. Józefa Spalwisz
  • Michalice – godz. 930 – Z ok. 18. r. ur. Mary Sobczyk
  • Objazda – godz. 1045 O Boże bł. dla Kamila z ok. 3 r. ur. oraz Klaudi
  • Krzyków– godz. 1200 – †Jan Górecki

1. Dziękuję za opiekę nad kościołem Aleksandrze Maziak. W tym tygodniu proszę Pana Tadeusza Konowalskiego.
  2. Dzisiejszej Niedzieli zbiórka do puszki na pomoc dla poszkodowanych w Syrii.
  3. Dzisiejszej Niedzieli w Michalicach o godz. 1500 – spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I-szej Komunii św. a w Baldwinowicach o godz. 1700 – spotkanie dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. (z wierszykami).

1. Po mszy św. każdy wierny otrzyma do przeczytania w domu fragment Listu do Galatów w ramach Pierwszego Narodowego Dnia czytania Pisma Świętego.

1. W I-szy Piątek odwiedziny chorych.

1. Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić: Marcin Bereziński, s. Jana i Beaty zam. W Józefkowie z Agatą Hrebenyk, c. Adama i Doroty zam. w Przeczowie, zap. 2.