Odpust w Baldwinowicach 2018 – ks. Wojciech Jednoróg

Odpust ku czci Trójcy Świętej zbiegł się z rocznicą I-szej Komunii św. Niestety, większość Jubilatów nie mogła uczestniczyć w rocznicy z różnych powodów, najczęściej z powodu choroby.

Sumę sprawował wikariusz par. p.w. Matki Miłosierdzia Bożego w Oleśnicy, ks. Wojciecch Jednoróg.

Ks. Wojciech zadał kilka pytań i odpowiedział na nie, aby naszą wiarę wzmocnić, nadzieję ożywić i, przede wszystkim, rozniecić ogień miłości do Trójjedynego Boga, do bliźnich i… do siebie samego. Taka miłość jest wtedy, gdy stawiamy sobie wymagania…

Ksiądz Wojciech w roku duszpasterskim poświęconym Duchowi Świętemu ujawnił, że jest wyjątkowo uległy Jego natchnieniom, skoro wygłosił tak piękne i mądre myśli o Trójcy. Niewielu to potrafi!

ks Wojciech Jednoróg - o Trójcy