na V Niedzielę Wielkanocną 19.05.2019 r.

• Poniedziałek – Michalice 1800 Dziękczynna za rodzinę Joanny i Cezarego
  • Środa – Michalice   1800 – †Janina i Franciszek Berezińscy
  • Czwartek – Baldwinowiece1800†Edward Spalwisz, z ofiary żony
  • Sobota – Michalice – 1800 – Za rodziców

Cześć Maryi

VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – Dziękczynna za Aurelię i Rafała Janik z dziećmi i Joannę i Grzegorza Jankowskich z dziećmi
  • Michalice – godz. 930 Z ok. Dnia Matki za mamy i †mamy z rodz. Maziak i Berezińskich, od dzieci
  • Objazda – godz. 1045 †Marianna i Bolesław Filipczak w r. śm.
  • Krzyków – godz. 1200 – †Zofia i Stanisław Jędras

Giuseppe Fortunino Francesco Verdi(1813 - 1901) - aria Księcia ( La donna e mobile ) z opery Rigoletto

1. Dziękuję Pani Lidii Maligłówka za opiekę nad kościołem. W tyg. proszę Pana Krzysztofa Maligłówkę.
  2. Ubezpieczenie kościołów w tym roku wynosi 887 zł. Proszę każdą wioskę o ofiarę 180 zł.
  3. W tym roku będą przeprowadzone konserwacje dwóch figur św. Nepomucena z dotacji Starostwa w Namysłowie oraz lichtarzy procesyjnych z dotacji Urzędu Konserwatorskiego w Opolu (wkłady środków własnych ok. 6000 zł). W lipcu lub sierpniu zostaną oczyszczone i   zaimpregnowane dachy gontowe przez alpinistów na kościołach w Michalicach i Baldwinowicach.