na Niepokalane Poczęcie NMP 08.12.2019 r.

• Środa – Michalice – 1700odwołana
  • Czwartek – Baldwinowice – 1700odwołana

III Niedziela  Adwentu – 15.12.2018 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – W kolejną r. ur. Dominiki
  • Michalice – godz. 930 – †Ryszard Nicewicz, od wnuków
  • Objazda – godz. 1045int.wolna
  • Krzyków – godz. 1200 – †Zm. z rodz. Namyślaków: Helena i Bolesław, Jarosław i Renata i Zbigniew

1. Dziękuję   Pani Lucynie Kondras za opiekę nad kościołem, za złożoną ofiarę. W tym tyg. proszę Panią Zuzannę Szkudlarek. Proszę ofiary na zakup choinek. W przyszłym tyg. będą poświęcane opłatki.
  2. Dziękuję pani Paulinie Giel za odnowienie figury MB w Objaździe a Paniom Halinie Traczewskiej, Marii Jabłońskiej, Danucie Płaza za udekorowanie.
  3. Dzisiaj XX Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszki na ten cel.
  4. Spowiedź adwentowa w piątek 13 XII o godz.1700. Proszę panie z Krzykowa o przygotowanie kolacji dla księży.
  5. Można wesprzeć Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom poprzez zakup świec: małe – 6 zł, duże – 14 zł.