na V Niedzielę Wielkiego Postu – 29.03.2020 r.

• Środa – Michalice godz. 1700 – int. wolna

• Piątek – Michalice – Droga Krzyżowa – godz. 1800

Wisi na krzyżu

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 05.04.2020 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Mieczysław Sobura, Piotr i Genowefa Czykieta, Anna i Walenty Sobura
  • Michalice – godz. 930– Dziękczynna z ok. 16. r. ur. Wiktorii Matkowskiej
  • Objazda – godz. 1045 Za rodziny Płaza i Trela
  • Krzyków – godz. 1200   – †Jan Szczepanik w 13. r. śm., Zbigniew Szczepanik w 9. r. śm., Władysław, Władysława, Józef, Ludwik, Kazimierz, zm. z rodz. Gąsiorowskich i Grobelak
  • Objazda – godz. 1300 – chrzest

1. Dekretem ks. Arcybiskupa odwiedziny chorych odwołane, z wyjątkiem udzielenia wiatyku. Spowiedź św. jest możliwa po uprzednim indywidualnym uzgodnieniu czasu.
  2. Proszę, aby na msze św. niedzielne przychodziła tylko rodzina zamawiająca mszę św. po to, aby nie przekroczyć liczbę 5. osób w kościele.
  3. Dekretem ks. Arcybiskupa w Niedzielę Palmową nie będzie poświęcenia palm a w Wielką Sobotę poświęcenia pokarmów (wyrazy współczucia dla 72% mieszkańców terytorium parafii, dla których święcenie jajek jest najważniejszym i jedynym religijnym wydarzeniem w roku). Zachęca się do rodzinnej modlitwy przed śniadaniem wielkanocnym.
  4. Dekretem ks. Arcybiskupa Triduum Paschalne może odbywać się tylko w kościele parafialnym, a więc nie będą sprawowane obrzędy w Baldwinowicach i Krzykowie, nie będzie procesji rezurekcyjnej.

Dekrety i dyspensy:

dekret_o_posludze_duszpasterskiej27032020

dyspensa od uczestnictwa we mszy

modlitwa przed śniadaniem wielkanocnym

o spowiedzi