na V Niedzielę Wielkanocną – 10.05.2020 r.

• Poniedziałek – Michalice   – 1700Ku czci Ducha Świętego
  • Środa (NMP z Fatimy) – Michalice – 1800 – †Stefan i Helena Izydorczyk oraz Czesław i Waleria Nawrot
  • Sobota (św. Andrzeja Boboli) – Objazda- 1700– †Maria, Franciszek i Wiesław Robak

O dniu_radosny

VI Niedziela Wielkanocna – 17.05.2020 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †HelenaMazurek
  • Michalice – godz. 930 – †Paweł Helmis w 8 r. śm.
  • Objazda – godz. 1045 †Zm. z rodz. Namyślak: Helena, Bolesław, Renata, Jarosław, Zbigniew, Irena
  • Krzyków – godz. 1200 – † Helena Kadłubek

1. Dziękuję Pani Krystynie Chowanek za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę.
  2. DZIEŃ POSTU. Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego skierowała do Przewodniczących Episkopatów całego świata prośbę, aby czwartek 14 maja br. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Konferencja Episkopatu Polski prosi nas, abyśmy odpowiedzieli na apel Papieża Franciszka i ogłosili w parafiach dzień postu. Papież zachęca do odmawiania różańca w rodzinie.
  3. W dniu 100 – rocznicy urodzin św. Jana Pawła II (18.05.2020 r. o godz. 19.30) zapraszamy do udziału w DRODZE ŚWIATŁA, która odbędzie się w katedrze wrocławskiej i będzie transmitowana przez strony www parafii katedralnej oraz Gościa Niedzielnego.