na XIII Niedzielę Zwykłą – 27.06.2021 r

• Środa – Michalice   – 1700 Z ok. r. ślubu Agaty i Marcina Berezińskich, z prośbą o bł. Boże dla całej rodziny
  • Czwartek – Baldwinowice – 1700wynagradzająca…
  • Sobota – Michalice – 1300 – chrzest

XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021 r

• Baldwinowice – godz. 815 – †Bronisława i Franciszek Bryś i zm. synowie
  • Michalice – godz. 930 – †Edward i Zofia Szachnowscy i zm. rodzice z obu stron
  • Krzyków – godz. 1100 – †Sabina, Ryszard Sobalak, Józef Gorzelak
  • Objazda – godz. 1300 – ODPUST

1. Dziękuję pani Zdzisławie Perzanowskiej za posprzątanie kościoła. W tym tyg. proszę panią Urszulę Matkowską
  2. W I-szy Piątek odwiedziny chorych.
  3. W przyszłą niedzielę odpust w Objaździe, sumę będzie sprawował ks. dr Bartosz Bartczak – proboszcz par. p.w. św. Franciszka w Namysłowie.
  4. W przyszłą niedzielę o godz.900 zatrzyma się na ok.45 min. pielgrzymka rolkowa do Częstochowy (ok. 60 osób); można na kartce przekazać im intencje, które zawiozą Matce Bożej. Bardzo proszę o przekazanie ciast i napojów dla pielgrzymów.
  5. Została odwołana dyspensa dotycząca zwolnienia z obowiązku uczestniczenia w niedzielnej mszy św.