na XX Niedzielę zwykła – 14.08.2022 r.

Poniedziałek – Wniebowzięcie NMP 15.08.2022 r.

• Baldwinowice – godz. 800 – †Helina Bogdańska w k. r. śm.
  • Michalice – godz. 930 – Dziękczynno – bł. z ok. 4. ur. Franciszka, 6. ur. Mikołaja i 35 r. ślubu Beaty i Jana Berezińskich
  • Objazda – godz. 1045 – †Maria Traczewska, od siostry z Wińska
  • Krzyków – godz. 1200 – †Ewa Popek

• Środa (św. Jacka) Michalice – godz. 1800 –­­int. wolna
  • Czwartek – Baldwinowice – godz. 1800– †Za zm rodziców Dorotę i Stanisława Duda, od córki Renaty
  • Piątek – Michalice – godz. 1800 – †Helena Wolska na 30 dzień od śm.
  • Sobota – Michalice – godz. 1500– Ślub Moniki i Damiana

XXI Niedziela zwykła – 21.08.2022 r.

• Baldwinowice – godz. 800 – †Józefa i Ryszard Żurakowscy, Ryszarda Impatow
  • Michalice – godz. 930 – †Zm. Rodzice Zofia i Edmund Wdowikowscy, Stanisława i Jan Kondras i rodzeństwo Jan, Bronisław, Teresa i Ryszard.
  • Objazda – godz. 1045 – †Za wnuki Katarzynę, Wiktorię, Mikołaja, Lenę, Annę o zdr. i opiekę Bożą
  • Krzyków – godz. 1200 – †Zm. Z rodz. Helena i Tadeusz Kubiak, Tomasz i Maria Radaczyńscy

1. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Michalicach   pani Bogumile Pawlik z mężem, skoszenie trawy wokół kościoła i złożoną ofiarę. W tym tyg. Kościół sprząta rodzina narzeczonych.
  2. W związku z poważnym stanem krzyża misyjnego na cmentarzu spowodowanego upływu czasu, działalnością min. dzięcioła – krzyż musi być zdemontowany ze względów bezpieczeństwa.
  3. W przyszłą sobotę 20 VIII na godzinę 1500 mieszkańcy Michalic proszeni są na uroczyste otwarcie wiaty.
  4. 15 VIII wyruszy piesza pielgrzymka z Namysłowa – Skwer Wyszyńskiego 2 – do Sanktuarium w Ligocie Książęcej na Odpust, który rozpocznie się o godz. 1300.