na XIII Niedzielę zwykłą – 02.06.2023 r.

• Środa   – Michalice godz. 1700 – †Marian Mędzkiewicz, od chrześnicy Ewy z rodziną
  • Czwartek (bł. Teresy Ledóchowskiej) – Baldwinowice – godz. 1700 – int. wolna
  • Sobota (św. Jana z Dukli)   – Michalice godz. 1600 – Dziękczynna z ok. 40. ur. Mirosława

XIV Niedziela zwykła – 09.07.2023 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – O Boża bł. dla Kacpra z ok. urodzin
  • Michalice – godz. 930 – †Zofia in Edmunt Wdowikowscy, Stanisława, Jan, Kazimierz Kondras i rodzeństwo z obu stron
  • Objazda –godz. 1045 – Dziękczynna w int. Amelki z ok. ur., z prośbą o Boże bł., wszystkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia.
  • Krzyków – godz. 1150 – int. wolna

1. Dziękuję pani Renacie Pieszczyk z mężem za posprzątanie kościoła i skoszenie trawy wokół groty i ze skarpy, zamiecenie alejek.
  2. 7 lipca b.r. zatrzyma się w Michalicach pielgrzymka rolkowa ok. 60 osób o godz. 900. Będzie można dać im napisane intencje. Proszę o przynoszenie napojów dla pielgrzymów i ciasta.
  3. W I-szy Piątek odwiedziny chorych.
  4. Dziękuję 9. parafianom za zgłoszenie się do Zespołu Presynodalnego.