na I Niedzielę Wielkiego Postu– 18.02.2024 r.

• Środa – Michalice – godz. 1700 – †Zofia Malicka
  • Czwartek- Baldwinowice – Droga Krzyżowa – godz. 1700 – int. wolna
  • Piątek – Objazda –   Droga Krzyżowa – godz. godz. 1615
  • Piątek – Krzyków – Droga Krzyżowa – godz. 1700 – int. wolna
  • Piątek – Michalice – Droga Krzyżowagodz. 1730

II Niedziela Wielkiego Postu– 252.2024 r.

Któryś za nas cierpiał rany

• Baldwinowice – godz. 815 – †Walenty, Anna, Mieczysław Sobura
  • Michalice – godz. 930– †Zofia, Edward Szachnowscy i rodzcie z obu stron
  • Objazda – godz. 1045 – †Krystyna Bajgier w 1. r. śm.
  • Krzyków – godz. 1200 – †Tadeusz i Eugeniusz Konarski, całą rodzinę Konarskich i Lechwar, Józefa Konarska na miesiąc po pogrzebie

,

1. Dziękuję za opiekę nad kościołem pani Agacie Berezińskiej z mężem. Marcinowi, Beacie i Janowi Berezińskim oraz Aleksandrowi Wolskiemu za grabienie i wywóz liści. W tym tyg. proszę panią Elżbietę Berezińską.
  2. Na wsparcie seniorów i z niepełnosprawnością w Ukrainie zebrano 437zł 50 gr.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na misje na wchodzie Ad Gentes.
  4. Do 29 II br. można przywozić do Michalic zużyty sprzęt AGD, telewizory, baterie, itd..
  5. Jutro w poniedziałek o godz. 1930   w par. p.w. śś. Ap. Piotra i Pawła spotkanie presynodalne z biskupem Jackiem. W tej parafii dzisiaj o godz. godz. 1600 rozpocznie się Kurs przedmałżeński.
  6. Można nabyć baraki  – 10 zł i świece pachalne  – 20 zł oraz skarbonki na Jałmużnę wielkopostną d wsparcia dzieł Caritas.