na 3. Niedzielę Zwykłą 25.01.2015 r.

• Środa   – Michalice  – 1700 – odwołana
  • Czwartek  – Baldwinowice – 1700  – odwołana
  • Piątek – Krzyków – 1700 – †Zygmnt Fryc w miesiąc po pogrzebie
  • Sobota – Michalice – 1600 – O Duchu Świętym – adoracja Najświętszego Sakramentu

1. IV Niedziela Zwykła  – 01. 02.2014 r.

• Baldwinowice – godz. 815int. wolna
  • Michalice – godz. 930  – †Józef Stefaniak i zm. Rodzice z obu stron
  • Objazda – godz. 1045 †Maria Mielnik, Franciszek Mielnik, Ksenia Soroczek
  • Krzyków – godz. 1200  –  †Irena Fryc w 3. r. śm.

1. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła i rozebranie choinek Panią Agnieszkę Mormol wraz z rodziną.

1. 30 listopada 2014 r., z woli Ojca Świętego Franciszka, rozpoczął się w Kościele Powszechnym Rok Życia Konsekrowanego. Kuria Metropolitalna Wrocławska uprzejmie informuje, iż Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, mając na uwadze bardzo trudną sytuację finansową klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji, poleca zorganizować w niedzielę (1 lutego br.), w przeddzień Święta Ofiarowania Pańskiego – patronalnego święta osób życia konsekrowanego, okolicznościową zbiórkę do puszek, po każdej Mszy Świętej, na potrzeby tych Zakonów.
  2. Z naszej wspólnoty parafialnej po nagrodę życia wiecznego odeszła śp. Teresa Maligłówka. „Wieczne odpoczywanie racz dać jej, Panie…”