Rekolekcje Wielkopostne 2017 r

W niedzielę 19 marca 2017 r. rozpoczęły się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadził ks. Przemysław Pastucha, znany mieszkańcom Michalic, Józefkowa oraz Objazdy z Odpustu ku czci św. Michała Archanioła w ubiegłym roku. Z miodoustym kaznodzieją mogli zapoznać się również parafianie w Krzykowie. Ksiądz Wikariusz z Wiązowa, pomimo młodego wieku, jest bardzo doświadczonym życiowo człowiekiem, o czym zaświadczył podczas głoszenia rekolekcyjnych nauk, z których przebijała się Jego wyjątkowa, silna osobowość. Kaznodzieja z dekanatu strzelińskiego w Niedzielę (cz.1-3) skupił się wokół problemów w małżeństwie. W Poniedziałek (cz.4-6) – podczas Uroczystości św. Józefa Oblubieńca NMP poruszył ważne sprawy męskie a następnego dnia (cz. 7-8) – kobiece, stawiając za wzór dla kobiet Najświętszą Maryję Pannę.

Nauki rekolekcyjne są dostępne na playliście Youtube, w lewym górnym rogu: