na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 16.04.2017 r.

Poniedziałek wielkanocny – 17.04.2017 r.

• Baldwinowice – godz. 815 –† zm. rodzice: Piotr i Genowefa Czykieta
  • Michalice – godz. 930 – †Katarzyna, Stanisław oraz ich rodzice, rodzeństwo i córka
  • Objazda –godz. 1045 – W int. wnuków; Sarę, Wiktorię, Patryka i Krystiana o zdr. i bł. Boże, inr. Od babci i dziadka Szopa
  • Krzyków – godz. 1200 – †Tadeusz Gaweł, od syna Sylwestra z rodz. W 1. r. śm.

1. Środa – Michalice   – 1800W dniu ur. Agnieszki i Jerzego
  2. Czwartek – Baldwinowiece – 1800 – int. wolna

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 23.04.2014 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Ryszard Żurakowski i Józefa Żurakowska
  • Michalice – godz. 930 †Józef i Kazimiera Hondzel w koleją r. śm.
  • Objazda – godz. 1045 †Franciszek i Stanisław Szeliga
  • Krzyków – godz. 1300 Odpust – w int. mieszkańców

1. Dziękuję za opiekę nad kościołem Pani Rozalii Maziak. Michałowi Pieszczyk za konstrukcję i Aleksandrze i Adamowi Maziak za dekoracje Bożego Grobu. W tym tygodniu proszę Panią Aleksandrę Maziak.

1. W Poniedziałek Wielkanocny taca jest przeznaczona na Seminarium we Wrocławiu.

1. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego dopust w Krzykowie, na który został zaproszony proboszcz z Siemysłowa, ks. Piotr Bałtarowicz. Przynosimy skarbonki – Jałmużna Wielkopostna.