Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną 14.05.2017 r.

• Środa – Michalice – 1800 – †Zofia i Zygmunt Zaborni
  • Czwartek – Baldwinowiece – 1800 – int. wolna
  • Piątek -Krzyków – 1800 – † Stanisław Wójciak, od chrzestnicy Maryli z rodziną
  • Sobota – Michalice – 1300 – chrzest Wiktorii Teodorowskiej
  • Sobota – Baldwinowice – 1400 – w 1. r. ur. Zuzanny Cybulskiej
  • Sobota – Michalice – 1500 – Próba dzieci przed rocznicą I-szej Komunii św.
  • Sobota – Michalice – 1700 – z ok. ur. Cezarego
  • Sobota – Namysłów – św. Franciszka – 1800 – Bierzmowanie

VI Niedziela Wielkanocy – 21.05.2017 r.

• Baldwinowice– godz. 815– W kolejną r. ur. Heleny Mazurek
  • Michalice – godz. 930 – †Zofia i Edward Szachnowscy, zm. rodzice z obu stron, Franciszka i Bolesław Maziak
  • Objazda – godz. 1045 †Damian Cielieka
  • Krzyków– godz. 1200 – †Helena Kadłubek

1. Dziękuję za opiekę na kościołem Panu Tadeuszowi Konowalskiemu. W tym tygodniu proszę Panią Agnieszkę Mormol
  2. Próby w Namysłowie do bierzmowania w poniedziałek, środę i piątek o godz. 1700
  3. Zachęta do głosowania w grupie subregionalnej – projekt dot. chorych na cukrzycę i wymagających pilnego leczenia oraz rehabilitacji w zaawansowanym stadium tej choroby:

Jako Powiatowy Społeczny Opiekun Zabytków i organizator  turystyki rowerowej w Namysłowie, zwracam się z wielką i gorącą prośbą o podanie w tzw. ogłoszeniach parafialnych mojej prośby, np. po mszy niedzielnej 14 maja  oraz zakomunikowanie wiernym(parafianom), że trwają głosowania  na Budżet Obywatelski Marszałka woj. Opolskiego i zachęceniu Ich do udziału w tym głosowaniu, jak również, że proszę o zagłosowanie na mój projekt w grupie subregionalnej – dotyczący szlaku turystycznego drewnianych kościołów powiatu namysłowskiego, kluczborskiego i oleskiego a w grupie powiatowej – na projekt dotyczący „postawienia zdrowia na nogi”, czyli osób z terenu pow. namysłowskiego, chorych na cukrzycę i wymagających pilnego leczenia oraz rehabilitacji w zaawansowanym  stadium tej choroby.

Więcej szczegółów podaję w załącznikach, dziękuję i serdeczne Bóg Zapłać, pozdrawiam również serdecznie i w razie potrzeby proszę o kontakt na adres e-mail: czeslaw47@o2.pl lub tel. 796 470 220. Z poważaniem Czesław Kowalczyk