na Uroczystość Najświętszej Trójcy 11.06.2016 r.

• Poniedziałek – Michalice – 1800 – †Alfred Bagnosz w 11 r. śm.
  • Wtorek – Objazda – 1800 – †Antoni i Anna Frąsiak
  • Środa – Michalice – 1800 – †Wiesław Jarzyna na miesiąc po pogrzebie

Czwartek – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

* Baldwinowice – godz. 830 –†Weronika, Piotr, Ludwik, Krystyna i Władysław Witek

* Michalice – godz. 1030 – † Józefa i Piotr Beza, Krystyna i Edward Gęsiarz

* Krzyków – godz. 1230int. wolna

• Sobota – Michalice – 1800 – †Zofia Bińczyk w 9.r. śm., od syna Eugeniusza i Marka z rodzinami

XI Niedziela Zwykła – 18.06.2016 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Czesław Mroczek w rocznice śwm., †Maria Mroczek
  • Michalice – godz. 930 †Janina i Franciszek Berezińscy
  • Objazda – godz. 1045 – †Damian Ciepiela
  • Krzyków – godz. 1200 – Dziękczynna z ok. 18 r. ur. Joanny Gruca

1. Proszę, o przygotowanie Trzech Ołtarzy na procesję Bożego Ciała mieszkańców z Michalic, Józefkowa i Objazdy.
  2. Proszę o posprzątanie kościoła na Boże Ciało Panią Patrycję Staszczyk. Panu Adamowi Saszczyk dziękuję za ufundowanie nowego stołu z krzesłami na plebanię.
  3. Na świątynię Opatrzności Bożej zebrano 148 zł.
  4. Dzisiaj zbiórka do puszki na odbudowę i wyposażenie szpitala św. Ludwika w Aleppo w Syrii.
  5. Na ubezpieczenie kościołów należy wpłacić 1124 zł. W związku z tym proszę mieszkańców: Michalic, Józefkowa, Baldwinowic, Objazdy i Krzykowa o ofiarę po 220 zł.
  6. 3 Lipca 2017 r. odbędzie się zabieg „gazowania” kościołów w Baldwinowicach i Michalicach w celu wytrucia drewnojadów. Ulegną przesunięciu terminy i miejsca odprawianych mszy św. w tygodniu.