na 15. Niedzielę Zwykłą – 16.07.2017 r.

• Środa – Michalice – 1800odwołana
  • Czwartek – Baldwinowice – 1800 – Dziękczynna z ok. ur. Aleksandra i Kacpra Paździor oraz †Helena Gajdamowicz
  • Sobota – Michalice – 1800 –Dziękczynna z ok. 45. r. ślubu Zenona i Stanisławy Kilan oraz z ok. ukończenia 65. r. ur Stanisławy i 70. r ur. Zenona.
  1. XVI Niedziela Zwykła – 23.07.2017 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Józefa Żurakowska, Ryszard Żurakowski
  • Michalice – godz. 930 †Bronisław Wdowikowski i zm. rodziców z obu stron i †Jan Wdowikowski
  • Objazda – godz. 1045 – †Józefa i Piotr Beza, †Krystyna i Edward Gesiarz
  • Krzyków – godz. 1200 – †Czesław, Maria i Elżbieta Zięba

1. Dziękuję Pani Renacie Pieszczyk wraz rodziną za opiekę nad kościołem, pozamiatanie alejek. W tym tygodniu proszę Panią Zofię Zygmunt.
  2. W przyszłą niedziele rozpocznie się 18. Tydzień św. Krzysztofa, po mszach św. święcenie pojazdów. Będą zbierane datki na pojazdy dla misjonarzy. Można nabyć plakietki do samochodu w cenie 2.50 zł.
  3. Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić:

Edyta Bogdańska, panna, c. Marii i Jana, zam. w Józefkowie z Dawidem Hryczyńskim, kaw., s. Krzysztofa i Doroty, zam. w Smardach Górnych, zap. 3
Dariusz Krzywiecki, kaw., s. Haliny i Czesława, zam. Objazda z Edytą Łacny, panną, c. Barbary i Władysława, zam. Opole ul. Wiejska, zap. 2