na 14. Niedzielę Zwykłą – 09.07.2017 r.

• Środa – Michalice – 1800 – Za Kamila i Justynę o spełnienie woli Bożej w ich życiu
  • Czwartek – Baldwinowice – 1800 – †Jan Kowalik, od rodziny Salomon, Owoc i Sulej z rodzinami
  • Piątek – Objazda – 1800 –Dziękczynna za bractwo NMP

1. XV Niedziela Zwykła – 16.07.2017 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Zenon, Aniela i Janina Błaszczyk
  • Michalice – godz. 930 †Zofia Horwat w 10 r. śm.
  • Objazda – godz. 1045 – †Damian Ciepiela
  • Krzyków – godz. 1200 – Dziękczynna z ok. 80. r. ur. Dawida Znamiec, od żony, dzieci, wnuków i prawnuków

1. Dziękuję Pani Renacie Pieszczyk wraz rodziną za gruntowne posprzątanie kościoła po „gazowaniu”, wypranie obrusów, pozamiatanie wszystkich alejek i za złożoną ofiarę.
  2. Dziękuję Panom Adamowi Staszczyk i Jackowi Pieszczyk za poświęcenie kilku godzin na montaż kotary z folii na wieży, panom Janowi Berezińskiemu i Janowi Bogdańskiemu za uszczelnienie dachu a paniom Marii Bogdańskiej i Elżbiecie Berezińsakiej za wyniesienie z kościoła obrusów itp.
  3. Dziękuję za skoszenie skarp Panu Stanisławowi Chruszcz i rodzinie Pani Haliny Wdowikowskiej.
  4. W tym tygodniu rozpoczną się prace konserwatorskie w Michalicach. Przypominam o ofierze na katering.
  5. Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić:

1. Edyta Bogdańska, panna, c. Marii i Jana, zam. w Józefkowie z Dawidem Hryczyńskim, kaw., s. Krzysztofa i Doroty, zam. w Smardach Górnych, zap. 2
2. Andrzej Krzywiecki, kaw., s. Haliny i Czesława, zam. Objazda z Edytą Łacny, panną, c. Barbary i Władysława, zam. Opole ul. Wiejska, zap. 1