na III Niedzielę Wielkanocną – 26.04.2020 r.

• Środa (św. Katarzyny Sieneńskiej) – Michalice – 1800Za rodzinę Joanny i Cezarego o bł. Boże
  • Piątek (św. Józefa Rzemieślnika) – Baldwinowice – 900 – †Maria i Stanisław Krupińscy, Feliks Bartos i Ryszard Rusin w k. r. śm.

Chrystus Pan Zmartwychwstał - Anonim - XVI w

IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – int. wolna
  • Michalice – godz. 930 – †Wiesław Jarzyna w 3. r.śm.
  • Objazda – godz. 1045 Za Kamila w 6 r. ur. i Klaudię Drung
  • Krzyków – godz. 1200 – †Sabina i Ryszard Sobalak, Józef Gorzelak

1. Dziękuję Pani Edycie Hreczyńskiej za posprzątanie   kościoła i za złożoną ofiarę.
  2. Ksiądz Arybiskup udziela dyspensy od potraw mięsnych na piątek 1 maja.
  3. Przyszła niedziela adoracyjna z Litanią Loretańską i ewentualnie zmianą Tajemnic Żywego Różańca.
  4. Majówki w Grocie w Michalicach o godz. 1700 a w pozostałych miejscowościach w zależności od decyzji mieszkańców.
  5. Dzisiaj 4. narodowe czytanie Pisma św. Czytamy Ewangelię w św. Mateusza i Mądrość Syracha ze Starego Testamentu. Szczegółowe informacje na stronie: http://www.biblista.pl/component/content/article/312-dzielo-biblijne-wydarzenia/7036-materiay-na-czwarte-narodowe-czytanie-pisma-swietego-i-tydzien-biblijny.html?Itemid=321

W sobotę 25 kwietnia o 23.00 nie dają spać