na I niedzielę adwentu – 29.11.2020 r.

• Środa – Michalice – 1645 – śp. Roman Zięba
  • Czwartek Baldwinowice – 1700 – †Helena Kowalik na 30. dzień po pogrzebie

Kiedy ranne

II niedziela adwentu – 06.12.2020 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Aleksandra i Michał Kładźko
  • Michalice – godz. 930 – Urodzinowa za Wiesławę
  • Objazda – godz. 1045 †Michał Traczewski w 15.r. śm.
  • Krzyków – godz. 1145 – †Mieczysław i Aleksander Strzała

Jest zakątek

1. Dziękuję pani Marii Bogdańskiej wraz z rodziną za posprzątanie kościoła, sporządzenie wieńca adwentowego, wygrabienie liści z lejek i za złożoną ofiarę.
  2. Można wesprzeć dzieło Caritas przez zakup świec „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” poprzez zakup świec: małe- 6 zł, duże -15 zł. Można pobrać opłatki, które w tym roku nie będą roznoszone do mieszkań. Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie lub w zakrystii, najlepiej uprzednio spisane na kartce (wizyty duszpasterskiej – kolędy w styczniu nie będzie).
Hejnał Mariacki
  1. Po wizytacji gospodarczej z Kurii zalecono co następuje:
  • Baldwinowice i Michalice – dalsze prace konserwatorskie w miarę pozyskania środków
  • Objazda – pozbycie się wilgoci na ścianie północnej i malowanie ścian i sufitu.
  • Krzyków – nabycie pancernego tabernakulum i wymiana drzwi wejściowych od strony kotłowni.

Wrocław – Ostrów Tumski w listopadzie:

Elvisa Presley Can't Help Falling In Love