na II niedzielę adwentu – 06.12.2020 r.

• Środa – Michalice – 1645 – int. wolna
  • Czwartek Baldwinowice – 1700 – †Barbara i Stanisław Iwan

III niedziela adwentu – 13.12.2020 r.

Kościół Miłosierdzia Bożego w Brzegu

• Baldwinowice – godz. 815 – Z ok. 5 r. ur. Wiktorii Jankowskiej
  • Michalice – godz. 930 – †Zofia Zygmunt, od siostry Wiesławy
  • Objazda – godz. 1045 O Boże bł. dla rodz. Traczewskich i Anuszkiewicz
  • Krzyków – godz. 1145 – †Zofia Godzwan, od Marioli z rodz. i od Roberta z rodziną

1. (W Michalicach) Dziękuję pani Marii Bogdańskiej wraz z rodziną za posprzątanie kościoła. W tym tyg. proszę panią Edytę Hreczyńską.
  2. Można wesprzeć dzieło Caritas przez zakup świec „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” poprzez zakup świec: małe – 6 zł, duże -15 zł. Można pobrać opłatki, które w tym roku nie będą roznoszone do mieszkań. Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie lub w zakrystii, najlepiej uprzednio spisane na kartce (wizyty duszpasterskiej – kolędy w styczniu nie będzie).
  3. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na ten cel.

Monika –  śpiew i Marek – gitara z Dzierżoniowa: