na XXVI Niedzielę Zwykłą – 26.09.2021 r

• Środa (św. arch. Rafała, Michała,Gabriela) – Michalice godz. 1600 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  • Czwartek(św. Hieronima) – Baldwinowice godz. 1700 †Stanisława, Janina i Rachela Gajdamowicz
  • Sobota(św. Aniołów Stróżów) – Michalice – godz. 1400 – chrzest Matyldy

XXVII Niedziela Zwykła – 03.10.2021 r

• Baldwinowice – godz. 815 – O Boże bł. i   zdr. dla córek z rodzinami; Aurelii i Joannyi w3.r. ur. Julka i Marysi
  • Michalice – godz. 930 – †Karolina i Michał Gofryk
  • Objazda – godz. 1045 – †Włodzimierz Boroń
  • Krzyków – godz. 1200 – Dziękczynna z ok. 80. r. ur. Łucji Znamiec

1. Dziękuję pani Elżbiecie Stefaniak wraz z synem i synową za posprzątanie kościoła, pozamiatanie alejek, skoszenie trawy wokół kościoła przez syna. W tym tyg. proszę panią Paulinę Stefaniak.
  2. Dziękuję paniom Aleksandrze Maziak i Patrycji Staszczyk za pomoc w posprzątaniu plebani i zorganizowaniu obiadu, paniom Lidii Maligłowka, Elżbiecie Berezińskiej, Ewelinie Piórkowskiej, Aleksandrze Maziak za upieczenie ciast.

Tak kwitnie topinambur: