na Niedzielę Trójcy Świętej – 12.05.2022 r.

• Środa Michalice – godz. 1800 – †Ewa i Jerzy Ruszczyńscy

Czwartek   – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

• Baldwinowice – godz. 830– Dziękczynna za Polę z ok. zbliżających się 2. ur., z prośbą o dary Ducha Świętego i Boże bł. i za całą rodzinę
  • Michalice – godz. 1030 – Za Partycję, Radosława z ok. 4. r. ślubu i całą rodzinę
  • Krzyków – godz. 1230 – †Krystyna, Józef i Józef Gołębiewscy

• Piątek (św. Brata Alberta) – Michalice – godz. 1630 – †Alfred Bagnosz
  • Sobota – Michalice – godz. 1500 – ślub Natalii i Artura
  • Sobota – Krzyków – godz. – Dziękczynna z ok. 50. r. urodzin

12 Niedziela zwykła – 19.06.2022 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Aleksander i Michał Kładźko
  • Objazda – godz. 815– Dziękczynna z ok. 13. ur. Hani Maziak
  • Michalice – godz. 930 – Dziękczynna za 8 lat małżeństwa Elżbiety i Pawła Anuszkiewicz z prośbą o dalsze Boże bł.
  • Krzyków –godz. 1100 – †Krystyna, Józef i Ryszard Gołębiewscy

1. Dziękuję panu Lidii Maligłówka za opiekę nad kościołem. W tym tyg. Proszę panią Kornelę Marczewską. Dziękuję paniom Jolancie i Małgorzacie za przycięcie krzewów przy kaplicy.
  2. W Boże Ciało w Michalicach dzieci będą przeżywać rocznicę I-szej Komunii św.
  3. Dzisiejszej niedzieli w Michalicach o godz. 1500 spotkanie rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-szej Komunii św. w celu ustalenia daty.
  4. W przyszłą niedzielę w Michalicach o godz. 1600 spotkanie rodzicami dzieci, które za dwa lata przystąpią do I-szej Komunii św. w celu ustalenia daty.