na XII Niedzielę zwykłą – 19.06.2022 r.

• Środa Michalice – godz. 1800 – †Janina i Franciszek Berezińscy
  • Czwartek (Najświętszego Serca PJ) – Baldwinowice – godz. 1700– †Dorota i Stanisław Duda, od córki Renaty
  • Sobota (Niepokalanego Serca NMP)– Michalice – godz. 1600 – †Józef i Maria Chruszcz i zm. Z rodz. Chruszcz in Czuczwara

XIII Niedziela zwykła – 26.06.2022 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Czesław Mroczek w k. R. śm., zm., z rodz. Mroczek, Halina Bogdańska, Ryszarda Impatow, Józefa i Ryszard Żurakowscy.
  • Michalice – godz. 930 -†Józef i Kazimiera Hondzel
  • Objazda – godz. 1045– †Józef, Anna, Halina, Andrzej Konieczni oraz zm. Z tej rodziny
  • Krzyków – godz. 1150 – †Zofia i Ireneusz Heliccy, od dzieci z rodzinami

1. Dziękuję pani Korneli Marczewskiej za opiekę nad kościołem i złożona ofiarę.
  2. Dzisiejszej niedzieli w Michalicach o godz. 1600 spotkanie rodzicami dzieci, które za dwa lata przystąpią do I-szej Komunii św. w celu ustalenia daty.
  3. W Archidiecezji Wrocławskiej w piątek uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela i dlatego post jest zniesiony. Warto pamiętać, że w zamian zawsze należy spełnić inne uczynki pokutne, tj. post lub jałmużnę. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa jest przeniesiona na Czwartek!
  4. Od 3 do 10 X br. parafia p.w. św. Franciszka organizuje samolotową pielgrzymkę do Włoch z ok. 30-lecia parafii.