na XIX Niedzielę zwykłą – 13.08.2023 r.

Wtorek – Wniebowzięcie NMP 15.08.2023 r.

• Baldwinowice – godz. 800 – †Halina Bogdańska, Józefa i Ryszard Żurakowscy, Ryszarda i Józef Impatow.
  • Michalice – godz. 930 – †Arkadiusz, Antoni, Franciszek i wszystkich zm. z rodz. Chruszcz
  • Objazda – godz. 1045 – †Piotr i Józefa Beza, Gęsiarz Krystyna i Edward
  • Krzyków – godz. 1200 – int. wolna

• Środa Michalice – godz. 1800 –­­ O bł. Boże z ok. 5. ur. Franciszka, 7. ur. Mikołaja dla rodziców i Beaty i Jana z ok. 36. r. ślubu.
  • Czwartek – Baldwinowice – godz. 1800odwołana

XX Niedziela zwykła – 20.08.2023 r.

• Baldwinowice – godz. 800 – †Mieczysław, Walenty i Anna Sobura
  • Michalice – godz. 930 – Dziekczynna za Pauline w 12. r. ur. i Aleksandrę Maziak z ok. ur.
  • Objazda – godz. 1045 – †Józef, Maria, Jan, Piotr Szopa
  • Krzyków – godz. 1200 – Dożynki

1. Proszę o opiekę nad kościołem panią Paulinę Giel.
  2. We wniebowstąpienie NMP poświecenie ziół i kwiatów.
  3. 15 VIII wyruszy piesza pielgrzymka z Namysłowa do sanktuarium w Ligocie Książęcej na Odpust, który rozpocznie się o godz. 1300.
  4. Ks. Abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, zwrócił się do wszystkich ludzi dobrej woli z APELEM, aby dzień 15 sierpnia bieżącego roku obchodzony był jako Dzień Solidarności ze Słowenią. Dlatego we wszystkich kościołach i kaplicach archidiecezji proszę podczas Mszy św. modlić się w intencji poszkodowanych, a przed kościołami ZORGANIZOWAĆ ZBIÓRKĘ FUNDUSZY, które – za pośrednictwem Caritas Polska – zostaną przekazane poszkodowanym.

Zdjęcia z Cerkwi w Powroźniku k. Muszyny