na III Niedzielę Wielkiego Postu – 03.03.2024 r.

• Środa – Michalice – godz. 1700 – O Boże bł. dla Heleny i Kazimierza Irzyk, syna Jana i córki Krystyny
  • Czwartek- Baldwinowice – Droga Krzyżowa – godz. 1700 – O Boże bł. dla Marii i Romana Nowak
  • Piątek – Objazda –   Droga Krzyżowa – godz. godz. 1615
  • Piątek – Krzyków – Droga Krzyżowa – godz. 1700 – int. wolna
  • Piątek – Michalice – Droga Krzyżowa – godz. 1800

IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.

Intrada Starokrólewska MB Czêstochowskiej wyk. Andrzej

• Baldwinowice – godz. 815 – †Leontyna, Maria, Aleksander Gawryliszyn
  • Michalice – godz. 930– †Henryk(a), Jadwiga i Józef Bogdańscy
  • Objazda – godz. 1045 – †Maria Traczewska w 2. r. śm., Michał Traczewski
  • Krzyków – godz. 1200 – Podziękowanie za dar życia, otrzymane łaski, prosząc o zdr. i bł. MB dla Jadwigi Turek.

1. Dziękuję za opiekę nad kościołem pani Elżbiecie Berezińskiej. W tym tyg. proszę panią Beatę Berezińską.
  2. Na misje na wchodzie Ad Gentes zebrano 597 zł 30 gr
  3. Proszę o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczną się Rekolekcje w naszej parafii, które poprowadzi ks. Michał Zalot – wikariusz par. p.w. śś Franciszka z Asyżu i Piotra z Alkantary w Namysłowie.
  5. Można nabyć baranki 10 zł i świece paschalne 20 zł oraz skarbonki na Jałmużnę wielkopostną dla wsparcia dzieł Caritas.