na I Niedzielę Wielkiego Postu – 01.03.2020

• Środa – Michalice godz. 16745 – †Mirosław Zimoch, Henryk Stefański i zm. zrodziny
  • Czwartek – Baldwinowice – 1700 –   Za syna Arkadiusza o potrzebne łaski

• Piątek – Objazda –   Droga Krzyżowa – godz. 1615
  • Piątek – Krzyków – Droga Krzyżowa – godz. 1700 – †Czesława Górecka, od rodz. Bronowickich, Marchewków z Goszcza
  • Piątek – Michalice – Droga Krzyżowa – godz. 1800
  • Sobota – Michalice – godz. 1100 – Wynagradzająca za zniewagi MB
Jan Sebastian Bach Menuet F dur (BWV Anh 113)

II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020 r.

• Baldwinowice – godz. 815 – †Stefan,Stefania,Mirosłąw i Mieczysław Duniewicz i Renata Popek
  • Michalice – godz. 930– †Józef, Władysława, brat Stanisław, bratowa Janina i żona Teresa Maligłowka
  • Objazda – godz. 1045 †Grażyna Bienkowska w 10 r. śm., od córki z rodziną
  • Krzyków– godz. 1200 – †Kazimiera Krzemień, Czesław Krzemień, Danuta Bednarz w 5. r. śm., Jerzy Bednarz
  • Michalice – godz. 1300 – Z ok. 18. r. ur. Weroniki Żółtanieckiej

1. Dziękuję Pani   Urszuli Matkowskiej z mężem za posprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę. Dziękuję panu Henrykowi Szelidze za ofiarowanie dachówki (kiedyś na plebanie?) a Janowi i Marcinowi Berezińskim, Janowi Bogdańskiemu i Aleksandrowi Wolskiemu za przewiezienie jej z Ziemiołowic.
  2. Można wesprzeć dzieło charytatywne Caritas poprzez skarbonki wielkopostne, nabycie paschalików (6 zł) i baranków (5 zł).
  3. Rekolekcje wielkopostne w przyszłą niedzielę   poprowadzi ks. Marek Gorbenko – wikariusz par. p.w. św. Franciszka z Namysłowa a spowiedź 31 III (wtorek, proszę o przygotowanie kolacji panie z Objazdy).
  4. W I-szy Piątek odwiedziny chorych.
  5. W przyszłą niedzielę misyjną Ad Gentes zbiórka do puszki na misje.